• Sviatky jari zavítali

..aj do nášho školského online časopisu! Nie je to veru prvoaprílový  vTIP,  ale záplava skvelých jarných a veľkonočných TIPov, ako si užiť toto nádherné ročné obdobie. Opäť sa dozviete mnoho noviniek zo sveta showbizu, techniky, kultúry či športu. Leitmotívom čísla bude jar a jej najväčšie sviatky spracované cez optiku našich šikovných redaktorov i fotografov. Prekvapením budú tri zaujímavé rozhovory a nebude chýbať ani nežná poézia či hitparáda. Ďakujeme pani učiteľkám anglického jazyka, že opäť prispeli prácami svojich šikovných žiakov. Veríme, že každý vášnivý čitateľ nášho časopisu si príde na svoje! PIF vám zo srdca želá príjemný oddych počas prázdnin a sviežu, v zdraví prežitú Veľkú noc!

PK SJL

Nové vydanie časopisu je dostupné tu: casopis3